GÜNGÖRNAME

UDDÜ

KÜÇÜK AYŞE’NİN HAYALİ PDF Yazdır e-Posta

Benim adım. Ayşe. İlkokul birinci sınıfa gidiyorum. Ben büyüyünce ünlü Türk doktoru Gazi Yaşargil gibi doktor olacağım. Ülkemi köy köy gezeceğim. Hasta insanları parasız tedavi edeceğim. Çünkü ülkemde doktora çok ihtiyaç var. Çocuk hastalıkları için bir klinik açacağım. Orada kimsesiz ve fakir çocuklara yardım edeceğim. Ailem de bana yardım edecek. Onlar bana, ben onlara söz verdim. Kardeşim de müzisyen olacak. O müzik alanında çok yetenekli. Şimdi piyano çalıyor. Fazıl Say gibi dünya çapında ünlü bir müzisyen olmak istiyor.

Siz, benim arkadaşlarım! Bütün kalbimle inanıyorum. Sizler de bir gün hayallerinize kavuşacaksınız. Gerçek, hayalle başlar. Gelecekle ilgili güzel hayalleriniz olsun. Ama önce buna inanacaksınız ve sonra çok çalışacaksınız. Hayalleriniz var ama çalışmıyorsunuz. O zaman istediklerinize kavuşmanız mümkün değil. Bir başka konu daha var. Sabırlı olun! Hayatınızda her şey planlı olsun. Ben her şeyimi planladım, planlıyorum ve planlayacağım. Gelecek bizim, yarınlar bizim.

 
Türkçe Öğretimi

İSTATİSTİKLER

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün35
mod_vvisit_counterDün255
mod_vvisit_counterBu Hafta706
mod_vvisit_counterGeçen Hafta1656
mod_vvisit_counterBu Ay5953
mod_vvisit_counterGeçen Ay6861
mod_vvisit_counterToplam394492

IP Numaranız: 34.228.38.35
home search